« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilgin Gökberk’ten Turgay Demirel’e 7 soru

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

1-TÜRKİYE doping yüzünden IOC karşısında ne durumlara düştü. Bakan Kılıç orada, “Dopinge sıfır tolerans” derken, IOC üyelerinden biri, “O zaman niye bir dopingçiyi milli takım kaptanı yaptınız” dese ne cevap verecektin?

2-TANJEVİÇ’in istifa etmesi kesmez, o bir emir kulu, yardımcı koçlar, menajer de birer emir kulu... Sorumlu sensin, sen ne dersen o olur o takımda, hepinizin istifa etmesi lazım. Mesela, sen ne zaman istifa edeceksin?

3-ŞU 28 milyonun hesabını hala vermedin, para babanın parası mı, hangi kriterlere göre dağıttın, niye açıklamıyorsun? 28 milyonda göz hakkı, kulak hakkı olanları, pay alanları etrafından hiç ayıramıyorsun. Niye?

4-BU bir veda değil, Bogdan’ın ilişkisi devam edecek diyorsun, neden ilişkiyi kesemiyorsun? Bogdan’da niye bu kadar ısrar ediyorsun, bu görev 28’in paylaşılmasındaki sırrı bildiği için ona sus payı olarak mı verildi?

5-UÇAK, otel, rezervasyon işlerine bakan bir idari menajere 1.200.000, yardımcı koça 1.350.000 mi ne verdin, oha valla. 28 milyon babanın parası olsa 2’sine de fazla fazla, 100 binden 1 kuruş fazla verir miydin?

6-CENK’i siyasi bir kararla ve Ankara’ya ve yayıncı kuruluşun bağlı olduğu ana sponsoruna şirin gözükmek için kadroya almadın, şampiyonada en çok atan-sokan bir oyuncuya ihtiyaç duydun, yani Cenk’e... Hiç utanmadın mı?

7-GAZETECİLERE bile dağıttığın ama hala hesabını veremediğin bu 28 milyon liralık prim sonunu getirecek, farkında mısın?


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler