« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilgili: Krize el koydu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

ANTALYA BELEK’TE SÜRPRİZ TOPLANTI

Beşiktaş Kulübü Başkanı, ‘‘Yönetimin ilkeleri doğrultusunda başarıya endekslenmelisiniz. Kadroda değişiklikler yapılacak. Herkes profesyonelce davranmalı. Aldığının hakkını vermeli. Beşiktaş'ı hedeflenen yere götürmeli’’ dedi.

ENGEL KALMAYACAK

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili dün yönetici Yıldırım Demirören, Erol Kaynar, Ahmet Hamoğlu, Hüsnü Güreli, Kenan Kurşunoğlu ve Mete Güren ile birlikte Antalya Belek'de kamp yapan kafileyi ve teknik heyeti ziyaret edip önmeli bir toplantı yaptı. Bilgili, yönetim ve kongre üyeleri olarak tarihi bir karar aldıklarını, şirketleşme ile birlikte büyümeyi hedeflediklerini, bu yolda hiçbir engel tanımayacaklarını söyledi.

SİZE GÜVENİYORUZ

Bilgili, futbolcularla yaptığı toplantıda şöyle konuştu: ‘‘Biz yönetim olarak futbol kadromuza güveniyoruz. Zaman zaman hatalar, kazalar olur. Ama bu kazalar alışkanlık halini almamalı. Yönetimin ilkeleri doğrultusunda zafere ve başarıya endekslenmelisiniz. Biz kadromuzu dünya çapında yapmaya kararlıyız. Bundan sonra emin adımlarla yolumuza devam edeceğiz. Kadroda zamanla değişiklikler yapılacak. Bu yerli ya da yabancı futbolcu olabilir.

HAKKINI VERİN

Herkes profesyonelce davranmalı. Aldığının hakkını vermeli. Beşiktaş'ı hedeflenen yere götürmeli.’’ Bilgili, teknik direktör Scala'ya da güvendiklerini ifade ederek şunları söyledi: ‘‘Dünyanın sayılı teknik adamalarından biriyle çalışıyoruz. Eski ve yeni futbolcuları bir arada oynatmak kolay değil. Lig ve kupada şampiyonluğun en büyük adayıyız. Scala'ya güvenimiz sonsuz. Onun alacağı her türlü karara da saygılıyız.’’

HEDEF FARKLI GALİBİYET

Başkan Bilgili, bugün Antalyaspor ile oynanacak kupa karşılaşmasında bol gollü bir galibiyet beklediğini ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘‘Yönetim olarak geçmişteki kötü maçları unuttuk. Sizin de uyum aşamasını atlatacağınıza ve bundan sonra hedeflerimize emin adımlarla gideceğinize inanıyoruz. Beşiktaş'ın şu anda kaybettiği hiçbir şey yok. Yapılan hatalar telafi edilir. Artık herkesin birbirine kenetlenmesi gerekir.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz