« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilgili, Jancker'e gidiyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Transfer Komitesi, yıldız futbolcunun alınması için Başkan'a tam yetki verdi

Beşiktaş Kulübü Başkanı, Alman Ligi Şampiyonu Bayern Münih'in forvet oyuncusu için temaslara başladı. Scala'nın istediği Jancker'in yanısıra Norveçli Rangvalds ile de görüşüldü.

Scala istiyor Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu ve yöneticiler Yıldırım Demirören, Hasan Gocay, İbrahim Altınsay, Erol Kaynar, Hüsnü Güreli, teknik direktör Nevio Scala'nın verdiği transfer raporunda alınmasını istediği Bayern Münih'in forvet oyuncusu Carsten Jancker konusunda tam yetki verdi.

Hedef Şampiyonlar Ligi Şampiyonlar Ligi'nde final oynamak istediklerini belirten Hamoğlu yönetim olarak tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek, ‘‘Scala, Norveçli yıldız Rangvalds ile görüştü. Bu futbolcuyu mutlaka alacağız. Scala'nın istediği Jancker'i de renklerimize katmak istiyoruz’’ dedi.

Dört koldan atak Beşiktaş Transfer Komitesi üyeleri ayrıca G.Antepsporlu İbrahim, Denizlisporlu Ümit, Siirtsporlu kaleci İbrahim ve Erkan, Samsunsporlu Serkan, G.Birliği'nden Ümit Karan ve Bursasporlu Okan ile temasların sürdüğünü açıkladı. Yöneticiler, İngiltere liginden süper bir oyuncunun peşinde olduklarını belirtti.

Hedefler büyüdü Beşiktaş yöneticisi Hasan Gocay, Türkiye'nin en güçlü ekibini kuracaklarını belirterek şunları söyledi: ‘‘Scala takımın yaş ortalamasını 19-23 istiyor. Genç, teknik ve yıldız oyuncularla Şampiyonlar Ligi'nde final oynamak istiyoruz. Beşiktaş'ın hedeflerini büyütüyoruz.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz