« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilgili gürledi

Beşiktaş Kulübü Başkanı şampiyon kadro kurduklarını belirtirken, 'Nouma kesinlikle satılacak. Tümer ve İlhan için Samsun'a 1 trilyon ve 3 oyuncu önerdik. N'Gotty ile temaslar sürüyor. Bu sene patlama yapacağız' dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
HATALAR YAPTIK

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, dün ayağının tozuyla geldiği Almanya'da önce teknik direktör Daum'dan rapor aldı, ardından futbolcularla tek tek görüştü ve düzenlediği basın toplantısında, ‘‘Şampiyon bir kadro yarattık’’ dedi. Bilgili göreve geldikleri ilk yılda önemli hatalar yaptıklarını ve bunlardan ders aldıklarını belirterek şunları söyledi:

ALİ EREN KONUSU

‘Pascal Nouma, takımın havasını bozuyordu. Bu oyuncu kesinlikle satılacak. Ali Eren'in durumu ise hem teknik, hem de manevi değerleri ilgilendirir. Bu takım yeni sezonda hem Türkiye Kupası, hem de lig şampiyonluğunun en güçlü adayıdır. Marsilya'da forma giyen N'Gotty ile temaslarımız sürüyor. Daum, bu oyuncunun sistemine uymadığını belirtti.

HİZMET İÇİN VARIM

Ben koltuk meraklısı değilim. Beşiktaş'a hizmet için varım. Eğer Beşiktaş'a hizmet edebiliyorsam, görevime devam ederim. Hizmet edeceklerin de her zaman hizmetindeyim. Geçen yıl taraftarlar bana ve yönetimime inanılmaz destek verdi. Bu destek karşılıksız kalmayacak. Siyah beyazlı takım bu sezon her açıdan patlama yapacaktır. Buna gönülden inanıyorum.

FORMAYI GİYECEKLER

Türkiye'nin yaşadığı kriz ortamında İlhan ve Tümer'e karşılık Samsunspor'a 1 trilyon artı üç değerli oyuncumuzu önerdik. Samsunspor Başkanı, bu parayı beğenmedi. Biz yine kulübümüzün manevi değerlerini koruyarak bu oyuncuların işini olumlu bir şekilde bitireceğiz. İlhan ve Tümer Beşiktaş forması giyeceklerdir.’’

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz