GeriBilgi Poyraz Karayel’den heyecanlandıran fragman | Poyraz Karayel 29.bölüm fragmanı izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Poyraz Karayel’den heyecanlandıran fragman | Poyraz Karayel 29.bölüm fragmanı izle

Poyraz Karayel’den heyecanlandıran fragman | Poyraz Karayel 29.bölüm fragmanı izle

Poyraz Karayel’in 29.bölüm yine heyecan bitmiyor. Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel yeni bölümü merakla bekleniyor. Poyraz Ayşegül için şarkı söylüyor. Poyraz Karayel 29.yeni bölümüyle yarın akşam saat 20.00’da Kanal D’de.

Poyraz Karayel 29.yeni bölümünde; Babalarının ani bir şekilde ortaya çıkması ile Poyraz ve Meltem dağılır. Babalarının Adil Topal olması ihtimali ile toparlanır ve harekete geçerler. Ayşegül Mete'nin anlattıklarından sonra kardeşinin ölümünün peşine düşmüştür, ama duydukları onun canını daha da çok yakacaktır.

Poyraz ve Ayşegül’ün arası iyice kötü haldeyken, bir de üstüne yanlarında Mete ve Begüm varken karşılaşmaları her şeyi daha da beter hale sokar. Ayşegül, Sinan'ın söylediklerinden sonra Poyraz'dan uzak durup onu tamamen hayatından çıkarmaya kararlıdır. Mete'ye bir şans vermek isteyen Ayşegül, Mete'nin arkadaşının nişanına gitmeye karar verir.

Sinan ise Ayşegül’e etmiş olduğu telefondan dolayı hala kendini kötü hissetmektedir. Gökyüzü Sefer’in diretmesiyle doktora gider, çıkacak netice ikisini de oldukça korkutmaktadır. Meltem’in bulmuş olduğu ipucu Poyraz ve Meltem’i Adil Topal mevzusunda asla beklemedikleri bir şekil alır.

Poyraz ise Ayşegül'e olan aşkından vazgeçmemekte kararlıdır. Mete ile nişana giden Ayşegül sahnede Poyraz'ı görünce neye uğradığını şaşırır. Çünkü Poyraz, Ayşegül’e şaşırtacak bir hamle yapar! Poyraz, Ayşegül için sahnededir.

POYRAZ KARAYEL 19.BÖLÜM FRAGMANI


POYRAZ KARAYEL 28. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ayşegül’ün Sinan yüzünden Poyraz’ı hayatından çıkarması hem Poyraz’ı hem Ayşegül’ü çok üzer. İkisi de yıkılmış haldedir. Bu sırada Meltem’in polislerden kaçtığı haberi Poyraz’ı dünyaya döndürür. Poyraz Zülfikar’ın yardımıyla Meltem’i ararken kendisine kurulan büyük planı farkeder. Meltem’i bu kumpası kuranların elinden kurtarmak için hepsi harekete geçerler.

Poyraz Karayel’den heyecanlandıran fragman | Poyraz Karayel 29.bölüm fragmanı izle

Bahri ise Sefer’in yardımıyla kendisinden yardım isteyen Despina’yı belalılarından kurtarır. Fakat aslında karşılarındaki düşman sandıklarından çok daha büyük tehlikedir. Poyraz ve Meltem’in iki kardeş olarak yüzleşmesinin ardından geçmişlerinden biri daha karşılarına çıkmak için hazırdır. Beklenmedik bir yerden gelen bilgiyle Ayşegül’ün senelerdir unutmaya çalıştığı kardeşinin ölümü tekrar karşısına çıkar...

Yorumları Göster
Yorumları Gizle