GeriBilgi 29 Ekim'de okullar kaç gün tatil olacak?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

29 Ekim'de okullar kaç gün tatil olacak?

29 Ekim'de okullar kaç gün tatil olacak?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile 1 Kasım Genel Seçimleri'nde tatil uzayacak mı? Okullar kaç gün tatil olacak?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 1 Kasım genel seçimleri'nde okullar tatil olacak mı? 28 Ekim günü okullar tatil mi? Öğrencilerin merak ettiği tatil kaç gün olacak.

28 EKİM ÇARŞAMBA OKULLAR TATİL Mİ

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle, 28 Ekim Çarşamba günü öğleden sonra okullar tatil. Okulların açılışının ertelenmesi nedeniyle okulların açılmasına çok olmadan sınav tarihleri de gelmiş oldu. Öğrenciler Ekim ayının son haftasını sınavlar içerisinde geçirecek. Öğrencileri ise seçim tatilleri dinlendirecek.

29 EKİM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK

29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanacak. Tüm yurtta Cumhuriyet Bayramı etkinliklerle kutlanacak. Bu günün tatil olması özellikle sınava hazırlanan 8.sınıflar için de ders çalışmak ve çalışmaya ara verip dinlenmek için büyük fırsat olacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın Perşembe gününe denk gelmesi nedeniyle 29 Ekim tatilinin kaç gün olacağı sorusu sosyal medyada en çok merak edilenler arasında yer aldı.

Cuma günü de tatil edilirse 4 gün tatil yapılacak. Peki 1 Kasım'ın seçim günü olması tatil süresini etkileyecek mi? Bayram tatili hakkındaki resmi açıklamanın 26 Ekim Pazartesi günü yapılması bekleniyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle