Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bilge Köyü imamının annesi "Yılın Annesi" seçildi

  A.A.
  08 Mayıs 2010 - 19:50Son Güncelleme : 08 Mayıs 2010 - 20:23

  Mardin'in Mazıdağı ilçesine bağlı Bilge köyünde 44 kişinin hayatını kaybettiği katliamda şehit olan imam Hacı Kazım Ozan'ın annesi Neriman Ozan, BBP Beypazarı ilçe başkanlığı tarafından “Yılın Annesi” seçildi.

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Yusuf Ayan ve partinin Beypazarı ilçe Başkanı Turhan Yılmaz, Ozan ailesini ziyaret ederek, “Yılın Annesi” seçilen Neriman Ozan'a plaket, Türk Bayrağı ve Kuran-ı Kerim hediye etti.

  Şehit imamın babası İzzet Ozan ile annesi Neriman Ozan da “böyle anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan” parti yetkililerine teşekkür etti.
  BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur ise Hacı Kazım Ozan'ın ülkesine ve milletine hizmet ederken şehit olduğunu belirterek, “Böyle güzel bir evlat yetiştirdiğiniz için tebrik ediyorum, bizler sizin her zaman yanınızda olacağız” dedi.

  BBP Beypazarı ilçe Başkanı Turhan Yılmaz da ilçe belediyesi ile yürüttükleri görüşmeler sonrasında, Ayvaşık Mahallesindeki Ulusu Parkının adının “Hacı Kazım Ozan Parkı” olarak değiştirilmesine karar verildiğini belirtti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı