Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilet için birbirlerini ezdiler

Hafta sonu oynanacak Beşiktaş- Fenerbahçe derbisinin biletlerine sarı-lacivertli taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Cengiz ÇOBAN-İSTANBUL-DHA
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında pazar günü FİYAPI İnönü Stadı'nda oynanacak derbinin biletleri bugün satışa çıktı. Fenerbahçeli taraftarlar 1600 biletten birinin sahibi olabilmek için gece saatlerinden itibaren Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bulunan Biletix gişesi önünde beklemeye başladı.

BİRBİRLERİNİ EZDİLER

Biletlerin satışına saat 10.00'da başlandı. Gişelerin açılmasıyla bilet alabilmek için bekleyen taraftarlarr arasında izdiham yaşandı. İzdiham nedeniyle demir bariyelerler çöktü, taraftarlar birbirbini ezdi. Taraftarlar arasında fenalaşanlar oldu. Yaşanam izdihama çevik kuvvet ekipleri müdahale ederek tarafları sıraya soktu.

Bu arada bilet satışında kadın taraftarlara öncelik tanındı. Kadın taraftarlar sıraya sokulmadan direkt olarak gişelere yönlendirildi.

90 liradan satılan biletler kısa sürede tükendi

KALP RİTM CİHAZIYLA KUYRUKTA BEKLEDİ

Bilet kuyruğunda bekleyen taraftarlardan biri de kalp hastası olduğu öğrenilen Mehmet Uzun’du. Üzerinde kalp ritmini ölçen bir alet takılı olduğu halde sırada bilet için beklediğini söyleyen Uzun, "kalp kapakçıklarında bir problem çıktı bu kalp ritim cihazı 24 saat kalacakmış. Bize bir şey olmaz" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz