« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilet fiyatları düştü

Bursaspor Yönetim Kurulu, gerçekleştirdiği toplantıda bilet fiyatlarında indirim kararı aldı. Yeşil beyazlı yönetim ayrıca, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özdemir'e yeni genel müdür ataması yapılana kadar genel müdür görev ve yetkilerini de verdi.

EMRE KOŞAK/BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Bursaspor yönetim kurulu dün Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirdiği toplantıda gündemde yer alan konuları görüştü. Tüm yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda, kulübün idari yapılanmasından bilet fiyatlarına kadar bir çok konu görüşülüp karara bağlandı. Bursaspor taraftarlarının son dönemde, Bursa Atatürk Stadyumu'nda oynanan müsabakalara yeteri kadar ilgi gösterilmemesinin görüşüldüğü toplantıda, kamuoyunda oluşan bilet fiyatlarının yüksek olduğuna dair yapılan eleştirileri değerlendiren yönetim kurulu, Spor Toto Süper Lig'de oynanacak müsabakaların bilet fiyatlarını yeniden düzenledi. Spor Toto Süper Lig 2011 - 2012 Sezonunda Bursaspor'un iç sahada oynayacağı Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor müsabakaları için belirlenen bilet fiyatları aynen devam etmesine karar verildi.

BİLET FİYATLARI

Bura göre, diğer maçların bilet fiyatları ise, VIP A-B 1.Sıra 350 TL'den 300 TL'ye, VIP A-B 2-6.sıralar 250 TL'den 200 TL'ye, Kapalı A-B-C tribünü fiyatlarının 125 TL'den 100 TL'ye, Maraton tribünü bilet fiyatlarının 40 TL'den 30 TL'ye, Kapalı Kale Arkası tribünü bilet fiyatlarının 25 TL'den 20 TL'ye, Açık Kale Arkası tribünü ve misafir tribünü bilet fiyatlarının 15 TL'den 10 TL'ye indirilmesine karar verildi.

KOMBİNE SAHİPLERİ MAĞDUR EDİLMEDİ

Yapılan açıklamada Bursaspor'un Play-Off müsabakalarına katılması durumunda, o müsabakaların bilet fiyatları daha sonra belirleneceği, bilet fiyatlarına yapılan bu indirimin, kombine alan taraftarların mağdur olmayacağı şekilde düzenlendiği belirtildi.

SATIN ALMA KOMİSYONU KURULUYOR

Öte yandan toplantıda, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Özdemir'e yeni genel müdür ataması yapılana kadar genel müdür ve genel müdür yardımcılığının tüm görev ve yetkileri verildi. Ayrıca kulübün daha kurumsal bir yapıya sahip olması için idari yapılanmada bir takım değişiklikler ve düzenlemeler yapılacağı belirtildi. Bu bağlamda kulüp bünyesinde satın alma komisyonu kurulmasına karar verilirken, bu çalışmalar neticesinde kulübün mal ve hizmet alımı giderlerinin daha planlı, kontrollü ve şeffaf gerçekleştirilmesi hedeflendiği kaydedildi. Toplantıda, kulübün resmi web sitesi olan www.bursaspor.org.tr'nin dünya standartlarına kavuşturulması için gerekli çalışmalara başlanması kararı da alındı.


Bunları da Beğenebilirsiniz