« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilekteki sır

11 Eylül’de 47. yaş gününü kutlayan Bilic, doğum günü pastasının ilk dilimini ikram ettiği kız arkadaşı Ivana Deldjum’la filmlerdeki gibi bir aşk yaşıyor. Önce Ivana’nın babası, ilişkiye karşı çıktı, sonra da araya kilometreler girdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Akşam gazetesinin haberine göre; tam bir gönül adamı olan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in doğum günü yemeğinde özel bir konuğu vardı: “Kız arkadaşı Ivana Deldum.”

Slaven ile Ivana 2006’dan beri fırtınalı bir aşk yaşıyor. Kayseri’nin eski hocası Prosenecki’nin evinde verdiği bir davette tanıştılar. Aralarında 15 yaş fark var ama bu aşkın önündeki tek engel yaş farkı değildi. Tanıştıklarında Ivana, turizm ve otelcilik okuyordu.

Bilekteki sır


AKADEMİSYEN YENGE
Koyu Katolik babası, öğrenci olan kızının Slaven gibi ünlü bir insanla ilişkisini onaylamadı. Şiddetle de karşı çıktı. Baba Deldjum, zamanla kızının seçimine saygı gösterdi. Ancak Ivana-Slaven aşkında engeller bitmek bilmiyordu. Bilic önce Lokomotiv Moskova’yı çalıştırdığı için Rusya gitti, ardından da Beşiktaş için Türkiye’ye geldi. Çiftin arasına kilometreler girdi. Hırvatistan’da akademik kariyerini sürdüren Ivana, ancak üniversiteden fırsat bulduğu zamanlarda Bilic’i görmeye gelebiliyor.


Bilekteki sır


YENGEDEN UĞURLU BİLEKLİK

Slaven Bilic, cezalı olduğu için Arsenal maçında tribünde otururken Hırvat teknik adamın bilekliği çok dikkat çekmişti. O bilekliği Beşiktaş’a uğur getirsin diye sevgilisi Ivana Deldjum, Bilic’e vermişti. Bilic, Feyenoord karşılaşması öncesinde ise bilekliğini öperek şans dilemişti.


Bilekteki sır


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler