BİLECİK HABERLERİ

Bilecik'te il encümen toplantısı

AA / Muhsin Arslan
29.02.2016 - 16:37Son Güncelleme :
AA / Muhsin Arslan

BİLECİK (AA) - Bilecik İl Encümeni Toplantısı, Vali Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı.

Toplantı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mehmet Akil Şahin, meclis üyeleri ile ilgili daire müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda, İl Özel İdaresine ait inert maden atıkları depolama alanında yol düzenlenmesi ve altyapı çalışmaları, Osmaneli ilçesi Selimiye mevkisi Sakarya nehri yatağındaki taşınmaz malın maden (kum-çakıl) ocağı olarak kullanılmak üzere yeniden ihale edilip edilmeyeceği veya ihale şartnamesindeki şartların değiştirilip değiştirilmeyeceğinin belirlenmesi, İnhisar ilçesine bağlı Tozman köyü yayla yollarının bakımının yapılması, işyeri açma ve çalışma ruhsatı bulunmayan bir iş yerine idari para cezası verilmesi ve iş yerinin kapatılması, parka terk işlemleri talepleri ile diğer gündem maddeleri görüşüldü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik'te il encümen toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 16 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik'te il encümen toplantısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı