BİLECİK HABERLERİ

Bilecik SGK İl Müdürlüğüne Sürpriz Atama

IHA
28.10.2015 - 18:05Son Güncelleme :

SGK İL MÜDÜRÜ CELALETTİN ATEŞ

IHA

Bilecik Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğüne Pamukova Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Celalettin Ateş atandı.
Meslek hayatına Bilecik’te başlayan ve uzun yıllar Bozüyük’te görev yapan Celalettin Ateş son olarak yükselme sınavını dereceyle kazanarak Pamukova SGM Merkez Müdürlüğüne atanmıştı. Yaklaşık bir yıldır buradaki görevini başarıyla yürüten Ateş, son kararname ile birlikte Bilecik SGK İl Müdürü oldu. Büro Memur Sen Bilecik İl Yönetim Kurulu üyeliğinde de bulunan ve aslen Bilecikli olan Celalettin Ateş’in, evli ve 2 çocuk babası olduğu bildirildi.
Atama kararı kendisine tebliğ edilen Ateş’in 30 Ekim Cuma günü göreve başlaması bekleniyor. Bilecik’i iyi tanıyan ve sosyal güvenlik alanındaki sorunlarını iyi bilen Celalettin Ateş’in atanmasının, SGK İl Müdürlüğü kadrosunda sevinçle karşılandığı belirtildi.
7 yıldır İl Müdürlüğü görevini yürüten Niyazi Gökçe’nin ise merkeze alındığı öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik SGK İl Müdürlüğüne Sürpriz Atama hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 18 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik SGK İl Müdürlüğüne Sürpriz Atama haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı