BİLECİK HABERLERİ

"Bilecik proje takımı İçin proje döngüsü yönetimi" eğitimi

AA / Muhsin ARSLAN
27.01.2015 - 13:20Son Güncelleme :

- Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünce düzenlenen "Bilecik proje takımı için proje döngüsü yönetimi" eğitimine katılan kursiyerlere sertifikaları verildi

AA / Muhsin ARSLAN

BİLECİK (AA) - Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Teknik Destek Programı kapsamında İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünce düzenlenen "Bilecik proje takımı için proje döngüsü yönetimi" eğitimine katılanlara sertifikaları verildi.

Vali yardımcısı Ekrem Ballı, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda Uzman Nilüfer Arıak tarafından verilen ve 5 gün süren eğitim sonunda düzenlenen katılım belgesi töreninde, proje hazırlama konusunda eğitim ihtiyacının bir ölçüde giderilmeye çalışıldığını ve eğitimin verimli geçtiğini söyledi.

Eğitimin proje hazırlama ve uygulama aşamasında katkı sağlayacağını belirten Vali Yardımcısı Ballı, "Kurum ve kuruluşlarımızın proje odaklı çalışmaları, ilimizin çeşitli kaynaklardan daha çok hibe almasını sağlayacaktır. Valiliğimiz Avrupa Birliği Projeler Koordinasyon Merkezi, bu konuda eğitim, bilgilendirme ve teknik desteği sağlamaya devam edecektir. Eğitimde edindiğiniz bilgileri uygulayarak hem deneyim ve birikiminizi artıracak, hem de kurumunuza katkı sağlamış olacaksınız" dedi.

Konuşmanın ardından Vali Yardımcısı Ballı, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mahmut Baytüz ve eğitmen Arıak tarafından eğitime katılan 37 katılımcıya katılım belgesi verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden "Bilecik proje takımı İçin proje döngüsü yönetimi" eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ocak 2015 tarihinde saat 13 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Bilecik proje takımı İçin proje döngüsü yönetimi" eğitimi haberi güncellenecektir.

BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:23
 • Guneş
  08:10
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:30
 • Akşam
  17:44
 • Yatsı
  19:20
Sayfa Başı