BİLECİK HABERLERİ

Bilecik İl Özel İdaresinden Asfalt Operasyonu

IHA
31.10.2015 - 16:57Son Güncelleme :

ASFALT

IHA

Bilecik İl Özel İdaresi’ne bağlı ekipler, sabah 06.00’da sıcak asfalt dökerek vatandaşların mağduriyetlerini giderdiler.
Bilecik İl Özel İdare ve Bilecik Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü çalışma kapsamında ekipler, Bilecik TOKİ ile Kapalı Spor Solunu ve Karasu Gençlik, Spor ve Yaşam Adası’nı birbirine bağlayan yolu sabah 6’da başlattıkları çalışma ile sıcak asfalt döktüler. Yaklaşık 600 metrelik bir mesafeye dökülen sıcak asfalt çalışmaları yerinde inceleyen Bilecik İl Genel Meclis Başkanı Serkan Yıldırım, Bilecik Belediyesi ile ortaklara bir çalışma gerçekleştirerek, vatandaşların ve minibüslerin daha güzel imkanlarında gidip gelmeleri sağlama çalıştıklarını belirtti. Yıldırım, “Geçtiğimiz günlerde Bilecik Şeyh Edebali Üniversite alt kısmında yer alan bir alanı sabah yaptığımız çalışma ile sıcak asfalt attık. Bugün burada yaptığımız 700 metrelik kısmı sıcak asfalt dökerek vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde Karasu Gençlik, Spor ve Yaşam Adası’na gidecekler” dedi.
İl Özel İdare çalışanları ise, sabahın erken saatlerinde hiçbir aracın geçmediği vakitte sıcak asfalt dökerek, kimseyi mağdur etmediklerini belirttiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik İl Özel İdaresinden Asfalt Operasyonu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 16 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik İl Özel İdaresinden Asfalt Operasyonu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı