BİLECİK HABERLERİ

Bilecik Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Kalite Belgesi Almaya Hak Kazandı

IHA
01.07.2015 - 12:50Son Güncelleme :

YEREL HABERLER BİLECİK

IHA

Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı.
Konu hakkında açıklama yapan İl Müdürlüğü yetkilileri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, kalite anlayışının yerleştirilmesini, verimliliğin artırılmasını, etkin bir yönetim sisteminin geliştirilmesini, faaliyetlerin izlenmesi, kontrolü ve iyileştirilmesini, hizmet alanlar açısından memnuniyetin artırılarak, şikayetlerin azaltılmasını sağlamak amacıyla Bakanlık birimleri ile birlikte TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi kurulmuş olup, belgelendirme işlemleri tamamlandığı belirtti. Açıklamada, "Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğümüz, TSE dış tetkikçisi tarafından denetlenmiş olup, uygulamaların belgelendirmeye uygun olduğu tespit edilmiştir. Böylelikle İl Müdürlüğümüz TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandı" denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Kalite Belgesi Almaya Hak Kazandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 50’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü Kalite Belgesi Almaya Hak Kazandı haberi güncellenecektir.

BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:06
 • İkindi
  15:28
 • Akşam
  17:43
 • Yatsı
  19:18
Sayfa Başı