BİLECİK HABERLERİ

Bilecik Belediyesi’nden Kızılay’ın Kan Bağışı Çalışmasına Destek

IHA
28.10.2015 - 18:23Son Güncelleme :

KAN BAĞIŞI

IHA

Bilecik Belediyesi tarafından 29 Ekim 4 Kasım tarihleri arasında kutlanan “Kızılay Haftası” etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına belediye personelinden 22 kişi kan vererek destek oldular.
Bilecik Belediyesi Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilen kan bağışı programında, Bilecik Belediyesi personeli kan bağışında bulundu. Kan bağışında bulunan belediye birim amirleri ve çalışanlarını ziyaret eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, burada hatıra fotoğrafı çektirdi. Bilecik Kızılay Şube Başkanı Selami Çınar’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, ’’Bilecik Kızılay Şubemiz, gerçekten başarılı ve güzel çalışmalara imza atıyor. Sağ olsun Şube Başkanımızın buradaki katkısı ve fedakarlığı oldukça yüksek. Dileğimiz bütün insanların sağlıklı olması ve bu kanları kullanmaya ihtiyacının olmamasıdır. Ancak, her türlü duruma tedbir anlamında bu çalışmaların da yapılması gerekiyor. Ben bu aktivitelerde emeği olan bütün arkadaşlarımı kutluyorum’’ ifadelerini kullandı.
“BELEDİYE ÇALIŞANLARIMIZ, KAN BAĞIŞI KAMPANYAMIZA TAM DESTEK VERDİLER”
Bilecik Belediyesi’nin kendilerine birçok anlamda katkı sağladığına vurgu yapan Şube Başkanı Selami Çınar ise Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya katkılarından dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi:
’’Belediyemiz gerek mekan tesisi anlamında gerek diğer konularda bizlere çok yardımcı oluyor. Bugün belediye çalışanlarımız, kan bağışı kampanyamıza tam destek verdiler. Ben kendilerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Bilecik Kızılay Şubesi olarak bu anlamda elimizden gelen çabayı gösteriyoruz’’ dedi.
Konuşmanın ardından Şube Başkanı Selami Çınar, Belediye Başkanı Selim Yağcı’ya Kızılay rozeti taktı.
Ayrıca bugün yapılan kampanyada 22 belediye personeli harici 19 vatandaşın kan verdiği öğrenildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik Belediyesi’nden Kızılay’ın Kan Bağışı Çalışmasına Destek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 18 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik Belediyesi’nden Kızılay’ın Kan Bağışı Çalışmasına Destek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı