BİLECİK HABERLERİ

Bilecik Asayiş Şube Müdürlüğüne Başarı Belgesi

IHA
31.10.2015 - 11:36Son Güncelleme :

BAŞARI BELGE

IHA

Bilecik İl Emniyet Müdürlüğünde yapmış oldukları çalışmalar ile zirveye oturan Asayiş Şube Müdürlüğü çalışanlarına başarı belgesi verildi.
Bilecik Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü personeli, İnhisar ’da 300 bin TL değerindeki iş makinesi hırsızlığı, Bozüyük’te gasp ve yağma olayı, Söğüt’te kasa hırsızlığı ve daha birçok olayın aydınlatılması ile şüphelilerin yakalanması operasyonlarında yapmış oldukları başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi aldılar. Bilecik İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş’ın makamında gerçekleştirilen törende başarı belgesini ilk olarak İl Müdürünün Bektaş’ın elinden Bilecik Asayiş Şube Müdürü Seyhan Yıldırım aldı. Daha sonra Komiser Taner Tuncer, polis memurlardan Erhan Kuşçu, Aydın Selvi, Abdurrahman Polat ve Mehmet Gönder il müdür yardımcılarından elinden başarı belgelerinin aldılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bilecik Asayiş Şube Müdürlüğüne Başarı Belgesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 11 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilecik Asayiş Şube Müdürlüğüne Başarı Belgesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı