ÇANAKKALE HABERLERİ

Biga’da Aile Sağlık Merkezi Ve Çocuk Bakım Evi Temel Atma Töreni Gerçekleşti

IHA
28.10.2015 - 11:23Son Güncelleme :

BİGADA TEMEL ATMA TÖRENİ

IHA

Biga Belediyesi tarafından tahsisi yapılan,Gençoğlu İnşaat tarafından yapılacak olan Hamdi Gençoğlu Aile Sağlık Merkezi ve Hamdi Gençoğlu Çocuk Bakım Evi Temel Atma Töreni gerçekleşti.
Temel atma törenine, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Karabiga Belediye Başkanı Muzaffer Karataş, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Öz, Biga Müftüsü Fahri Tüfekçioğlu, Biga Belediyesi Meclis Üyelerimiz, CHP Biga İlçe Başkanı Özgür Ceylan, CHP İlçe yöneticileri, Hamdi Gençoğlu, Gürol Gençoğlu ve Proje Sorumlusu Mimar Başak Öder Uysal ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkanı İsmail Işık ‘‘Bugün içinde iki sevinci birden yaşıyoruz. Sağlık Ocağı ve Çocuk Bakım Evini Belediyemize bağışlayan hayırsever Gençoğlu Ailesine teşekkür ediyorum. Bu yatırımın başlangıç olduğunu düşünüyor, tüm iş adamlarını bu gibi yatırımlarla Biga’mıza katkıda bulunmaya çağırıyorum. Bu Proje sayesinde birçok vatandaşımız bu alanlardan ihtiyaçlarını gidereceğini umuyor, Sağlık Ocağının ve Çocuk Bakım Evinin Hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. Konuşmaların ardından Temel Atma Töreni yapılarak kurban kesimi gerçekleşti. Törene katılan vatandaşlara yemek ikram edildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Biga’da Aile Sağlık Merkezi Ve Çocuk Bakım Evi Temel Atma Töreni Gerçekleşti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Biga’da Aile Sağlık Merkezi Ve Çocuk Bakım Evi Temel Atma Töreni Gerçekleşti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı