ÇANAKKALE HABERLERİ

Biga Belediye Başkanı Işık'ın "çaylar başkandan" projesi

AA / Serten Akkaya
28.02.2016 - 10:27Son Güncelleme :

- Işık, Yeniceköy Mahallesi halkıyla bir araya gelip sorunları dinledi

AA / Serten Akkaya

ÇANAKKALE (AA) - Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, başlattığı "çaylar başkandan" projesi kapsamında, Yeniceköy Mahallesi halkıyla buluştu.

Işık, bir kahvehanede düzenlenen toplantıda, mahalle toplantılarına ilginin artmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Yeniceköy Mahallesi'ne zaman zaman geldiğini anlatan Işık, "Kahvehanelerde, sokaklarda vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Sorunu yaşayanların da çözümünü de en iyi bilenler olduğunuzu biliyorum. 6 Mart'ta muhtarlık seçimi yapılacak. Şu ana kadar adaylığını açıklayan 3 arkadaşımız var. Belediye hizmetlerinden, siyasi görüşüne bakmaksızın bütün Biga'yı eşit ve ihtiyaçları ölçüsünde yararlandırmak için çalışıyoruz. Burada da her kim seçilirse seçilsin Yeniceköy'e hizmet için birlikte çalışacağız" diye konuştu.

Daha sonra Işık, mahalle için hazırladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Biga Belediye Başkanı Işık'ın "çaylar başkandan" projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 10 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Biga Belediye Başkanı Işık'ın "çaylar başkandan" projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı