BİTLİS HABERLERİ

Bifod’dan Temel Fotoğrafçılık Kursu

IHA
30.09.2015 - 12:34Son Güncelleme :

BİFOD 2. DÖNEM FOTOĞRAFÇILIK KURSU AÇACAK

IHA

Bitlis Fotoğrafçılar Derneği (BİFOD) tarafından 2. Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu düzenleneceği belirtildi.
2015 Nisan-Mayıs döneminde BİFOD tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilen 1. Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu’nun ardından gelen talepler doğrultusunda yeni kurs açılacağı bildirildi. Fotoğrafçılık kursunu teorik ve uygulamalı olarak ödüllü Bitlisli fotoğrafçı Özkan Olcay’ın vereceği ve fotoğrafçılıkta bilgisayar donanım ve yazılımları hakkında da Bilişim Uzmanı Emrah Kendilci’nin eğitim vereceği bildirildi. BİFOD Başkanı İskender Selçuk, kursun günümüz teknolojileri kullanılarak modern ortamda verileceğini belirtti. Selçuk, “2015 yılı içerisinde Nisan-Mayıs döneminde dernek olarak ilk temel fotoğrafçılık kursumuzu açtık. Kontenjan ile sınırlı olan kursumuza yoğun talep oldu. 1. dönem kursumuzu teorik ve uygulamalı olarak hem kurs salonumuzda hem de geziler ile başarı bir şekilde tamamladık. Derneğimize gelen yeni talepler doğrultusunda 2. Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu’nu açmaya karar verdik. Başvuru önceliğine göre kontenjan ile sınırlı olan kursumuzda fotoğrafçılığa giriş, fotoğraf makineleri, fotoğraf makinesi ekipmanları, fotoğrafta kompozisyon, çekim teknikleri, fotoğraf ve ışık ile fotoğraf düzenleme konularında ayrıntılı eğitim verilecektir. Teorik derslerimiz bittiğinde uygulamalı eğitimlerimizi dış çekimlerle farklı konularda gezi olarak düzenleyeceğiz” dedi.
Kursun son başvuru tarihinin 15 Ekim 2015 olduğunu sözlerine ekleyen Selçuk, kurs gününün ve saatinin kursiyerlerle beraber kararlaştıracağını belirterek, kurs için detaylı bilginin www.bifod.org isimli dernek resmi internet sitesinden alınabileceğini ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Bifod’dan Temel Fotoğrafçılık Kursu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Eylül 2015 tarihinde saat 12 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bifod’dan Temel Fotoğrafçılık Kursu haberi güncellenecektir.

BİTLİS NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:30
 • Guneş
  07:15
 • Öğle
  12:18
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  17:00
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı