« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bienvenu'nun eşinden F.Bahçe'ye övgü

Fenerbahçe Ailesi'ne katılan Henri Bienvenu'nün eşi büyük mutluluk yaşıyor.

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

4 yıllık imza atan Kamerunlu forvet ile birlikte İstanbul'da yaşamaya başlayan bayan Bienvenu, "İyi ki Fenerbahçe ve İstanbul'a gelmişiz, burada herşey harika..." diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını tribünde izleyen ve mücadele sonrasında konuşan Henri Bienvenu'nün eşi "Statta mükemmel bir atmosfer vardı, bugüne kadar hiç bir yerde böyle bir manzara görmedim. Ne Kamerun, ne Tunus, ne İsivçre'de. Fenerbahçe'nin taraftarları harika. Eşim de onlara kısa sürede hayran oldu. Deplasmanlarda da takımı destekliyorlar, bu da takıma büyük güç katıyormuş" dedi.

Eşi'nin Belediyespor karşısındaki peformansını da değerlendiren Bienvenu; "İyi oynadı bence, fena değildi. Gol atmayı çok istiyordu ama olmadı. Kaptan Alex'e çok iyi bir pas çıkarmış, tribünde herkes O'nu da alkışlıyordu, herkes memnundu" şeklinde konuştu.

İstanbul'daki yaşamını sorduğumuz Henri'nin eşinin verdiği cevaplardan hiç bir pişmanlık duymadığı anlaşıldığı gibi, mutluluğu ise gözlerinden okunuyordu. "İstanbul çok büyük, eğlenceli ve büyülü bir şehir. Henüz Türkçe kelimeler öğrenemedim, daha çok yeniyim. Türk yemekleri çok lezzetli" diyen bayan Bienvenu, "İyi ki Fenerbahçe ve İstanbul'a gelmişiz, burada herşey harika..." şeklinde konuştu.

Röportajdan sonra sohbete devam ettiğimiz Bienvenu, Fenerbahçe camiasının iyi bir direniş, iyi bir birliktelik ve çaba içerisinde olduğunu da dile getirerek, "Biz de Fenerbahçe Ailesi'ne katıldığımız andan itibaren üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Sanki uzun zamandır buradayız, bu kulüpteyiz, öyle hissediyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz