Biçerdöver satışı rekor kırdı

Hürriyet Haber
07.02.2011 - 11:29 | Son Güncelleme:

TürkTraktör, ocak ayı içerisinde 100 adet New Holland biçerdöver satışı gerçekleştirerek satış rekoru kırdığını duyurdu.

TürkTraktör'den yapılan açıklamada, üstün teknik özellikleri ve gelişmiş donanımıyla Türk çiftçisinin en çok tercih ettiği marka olan New Holland'ın, 2011 yılının ilk ayında ulaştığı satış rakamlarıyla dikkati çektiği belirtildi.

Türkiye pazarında üç yıldır yüzde 50'nin üzerindeki pazar payıyla lider konumunu koruyan ve 160 yıllık deneyimi bulunan TürkTraktör tarafından üretilen New Holland traktör ve tarım ekipmanlarının, 117 bayi ve 400'ün üzerinde servis noktasıyla Türkiye'nin dört bir yanındaki çiftçilere ulaştırıldığı ifade edilen açıklamada, TürkTraktör'ün yaygın satış ağını, satış, satış sonrası ve yedek parça servis hizmetleriyle pekiştirerek, en üst seviyede tüketici memnuniyetini hedeflediği vurgulandı.

Açıklamada, değerlendirmesine yer verilen TürkTraktör Genel Müdürü Marco Votta, şunları kaydetti:

“2011 yılının ilk ayında ulaşılan New Holland biçerdöver satış rakamlarından mutluluk duyduk. Türk çiftçisinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak üzere yenilikçi teknolojiyle geliştirilen New Holland ürünlerinin Türkiye pazarındaki başarısının arkasında, deneyimimiz, doğru satış stratejimiz ve donanımlı ekibimiz yatıyor. TürkTraktör olarak, Türk çiftçisinin memnuniyetine öncelik vererek üstün kaliteli ve yüksek performanslı ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.”
Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı