Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bıçaklı kreş ziyareti

  Bülent TATOĞULLARI / DHA
  20.05.2017 - 22:25 | Son Güncelleme:

  ANTALYA’da çeşitli suçlardan üç sabıkası bulunan ve bir süre önce cezaevinden çıkan Emrah Özen (31), ayrıldığı eşi Berivan Buluş’un (26) kendisine göstermediğini iddia ettiği oğlunun görebilmek için dün saat 08.50’de Kepez’in Yeşilırmak Caddesi’ndeki özel kreşe geldi.

  Oğlunu görmek istediğini söyleyen Özen, alkollü olduğu gerekçesiyle içeri alınmadı. Bunun üzerine Özen, yanındaki ekmek bıçağıyla görevlileri tehdit ederek içeri girdi.

  Kreşte bağırıp tehditler savuran Özen, daha sonra kreş sahibi F.D.’yi kovaladı. Koridordaki veliler ve görevliler, çocuklarla üst katlara kaçarak sınıflara sığındı.

  Arbede sırasında kreşte bulunan Berivan Buluş, oğlunu alarak uzaklaştıktan sonra durumu polise bildirdi. Kısa sürede gelen ekipler, kreşin çevresinde güvenlik önlemi alarak Özen'e teslim olması için çağrıda bulundu.

  Özen’in uyarıyı dinlememesi üzerine polis kreşe baskın yaptı. Polis, kreşin zemin katına giren Özen'i biber gazıyla etkisiz hale getirerek gözaltına aldı. Özen'in kreştekilere yaşattığı korkulu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı