« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bıçakcı: Bazıları bizi istemedi

Kongrede delegelere veda konuşması yapan Levent Bıçakcı, "Çıtayı yükseltme çalışmalarımız bazı kesimlerin hoşuna gitmedi" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KONGREDE bir konuşma yapan Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı, isim vermeden bazı kesimlere ağır suçlamalar yöneltti. Bıçakcı, "18 aylık görev süremizde Türk futbolu için çağın gereklerini yerine getirmeye çalıştık. Türk futbolunun çıtasını yükseltme çalışmalarımız bazı kesimlerin hoşuna gitmedi, bazıları da engellemeye çalıştı" dedi. Bıçakcı, bu duruma rağmen tüm zorlukları göğüslediklerini ifade ederek, "Biz çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürdük. Son günlerde gelen seçimi erteletme taleplerini de hep geri çevirdim" diye konuştu. Bıçakcı, Türk futbolunun en çok huzura ve güvene ihtiyacı olduğu bir dönemi yaşadığını dile getirerek, "İnsanların şahsi ikballerini değil, Türk futbolunu düşünmelerini istiyorum" ifadesini kullandı.

Celal Doğan’ı Aksu ikna etti

gerçekleşenFutbolFederasyonu Genel Kurulu’nda Divan Kurulu Başkanlığı yapmak istemediğini önceki gün açıklayan Gaziantepspor Kulübü Başkanı Celal Doğan, dün de bu kararında ısrar edince, genel kurul daha önce açıklandığı gibi saat 11.00’de başlayamadı. İlerleyen saatlerde İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu tarafından telefonla ikna edilen Celal Doğan, bu kararından vazgeçerek Divan Kurulu Başkanlığı yapmayı kabul etti.

YILDIRIM VEEKİBİTAMKADRO

KONGRENİN yapıldığı Sheraton Oteli ve çevresinde polis yoğun güvenlik önlemleri alırken adeta kuş uçurtulmadı. Daha önce Genel Kurul’a katılıp katılmayacağı tartışma konusu olan F.Bahçe Kulübü delegeleri de, Başkan Aziz Yıldırım liderliğinde genel kurul salonuna geldi.

Bunları da Beğenebilirsiniz