« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bi daha Aydınspor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Siyah-beyazlılar, şok galibiyetle Ege’de sevinç rüzgarları estirdi.

K.Karabükspor'u hezimete uğratan Aydınspor, Ekstra Play-Off'ta yarın Çaykur Rizespor'la oynayacağı yarı final maçında taraftar desteği istiyor

HENÜZ ERKEN Antalya'daki 1.Lig'e terfi ilk sınavında Karabükspor'u 5-0'lık skorla eleyen Aydınspor'da bayram sevinci yaşanıyor. Yarın saat 18.00'de Ç.Rizespor önünde final vizezi arayacak olan siyah-beyazlılar, ilk turu geçmenin coşkusunu yaşadı. Soyunma odasında gözyaşlarını tutamayan futbolcuları uyaran Kaptan Hamdi, ‘‘Sevinmek için henüz erken. Kendimizi iyi kontrol etmeliyiz. Rizespor çok daha güçlü bir ekip’’ dedi.

FİGÜRAN DEĞİLİZ ‘‘Bizi figüran görenlere en güzel cevabı verdik’’ diyen Başkan Tansel Önder, Aydın'dan 50 civarında taraftar gelmesine sitem ederek, ‘‘Talep oranında otobüs tahsis ettik, biri bile dolmadı. 67 yaşındaki Amigo Burhan tribünde tek kaldı. Çağrımızı tekrarlıyoruz. Kader maçında takımı yalnız bırakmasınlar. Ç.Rize yıldızlar topluluğu. Çok zor bir maç oynayacağız ama biz de moralli ve inançlıyız, kazanacağız ’’ dedi.

YALOVA'DAN DESTEK Aydınspor'u desteklemek için Antalya'ya gelen Devlet Bakanı Yüksel Yalova yedi yıl önce Konya'da Eskişehir yenilgisiyle 1.Lig'i kaçırdıklarını hatırlatarak, ‘‘Bu kez iyi başladık. 1. Lig'de Ege'den ikinci takım istiyorum. Desteğim sürecek’’ dedi. Karabükspor'da forma giyen Aydınspor'un eski futbolcuları Mehmet Yener ve Turgay da maç sonunda Aydınlı arkadaşlarını soyunma odasında kutladı. Siyah-beyazlıları tribünlerde Antalya 07 Gençlik Grubu destekliyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz