KONYA HABERLERİ

Beyşehir'de "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi

AA / Abdülhamit Yaşar
29.02.2016 - 12:40Son Güncelleme :
AA / Abdülhamit Yaşar

KONYA (AA) - Beyşehir ilçesinde öğrenim gören üniversite öğrencileri, "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi kapsamında ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik yardım kampanyası başlattı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, yaptığı yazılı açıklamada, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesinde öğrenim gören üniversite öğrencileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesinin hayata geçirildiğini belirtti.

Proje kapsamında, başlatılan yardım kampanyası ile üniversite öğrencilerinin Beyşehir'e bağlı Üçpınar Mahallesi'ndeki ilk ve ortaokul öğrencilerine yönelik temin ettikleri ihtiyaç malzemelerini okul ziyareti ile teslim ettiğini bildiren Konuk, şu bilgileri verdi:

"Üçpınar'daki öğrencilerimize proje kapsamında kırtasiye, beden eğitimi dersleri için spor malzemesinin yanı sıra okul kütüphanesine kitap desteği, okulun ilkyardım dolabına gerekli sağlık malzemeleri, ana sınıfı malzemeleri, okul idaresinin öngördüğü yardıma muhtaç öğrencilere ise giyim ve ayakkabı yardımı yapılmıştır. Projeyi yürüten gönüllü üniversite öğrencilerimize ve destek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Beyşehir'de "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 12 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beyşehir'de "Geleceğimizi önemsiyoruz" projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı