KONYA HABERLERİ

Beyşehir Vergi Dairesi Müdüründen Özaltun’a Ziyaret

IHA
25.02.2015 - 10:19Son Güncelleme :

KONYA’NIN BEYŞEHİR İLÇESİNDE, 26. VERGİ HAFTASI KAPSAMINDA, BEYŞEHİR VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ HACI GÖNÜLAL VE VERGİ DAİRESİ PERSONELİ BEYŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANI MURAT ÖZALTUN’U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

Konya’nın Beyşehir ilçesinde 26. Vergi Haftası kapsamında, Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal ve Vergi Dairesi personeli Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti.
Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal ve Vergi Dairesi çalışanlarının Vergi Haftasını kutlayan Başkan Özaltun’un yakasına Vergi Haftası kokartı takıldı.
Belediye Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel’in de eşlik ettiği ziyarette, vergi bilincinin oluşması, mükellef ve tüketicilerin verginin bir vatandaşlık görevi olduğunu benimsemesi için çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Müdür Gönülal, bu yıl 26.’sı kutlanan Vergi Haftası kapsamında gerçekleştirecekleri kutlama faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.
Vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu ifade eden Başkan Özaltun, “Ülkemizin güçlenmesi için vatandaş olarak vergi ile ilgili görevlerimizi yerine getirmek zorundayız. Vergi, güçlü bir ekonominin temel kaynağıdır. Ülkemizin kalkınması, kamu hizmetlerinin vatandaşa daha etkin şekilde ulaşması ve gelecek nesillerin daha müreffeh bir ortamda yaşaması, ödenen vergiler ile sağlanacaktır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Beyşehir Vergi Dairesi Müdüründen Özaltun’a Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beyşehir Vergi Dairesi Müdüründen Özaltun’a Ziyaret haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

23 Haziran 2018, Cumartesi
 • İmsak
  03:33
 • Guneş
  05:22
 • Öğle
  12:58
 • İkindi
  16:50
 • Akşam
  20:23
 • Yatsı
  22:03
Sayfa Başı