KONYA HABERLERİ

Beyşehir Belediyesi’nden Kadın İşçilere Tekne Gezisi Ödülü

IHA
18.10.2015 - 12:45Son Güncelleme :

KONYA'NIN BEYŞEHİR İLÇESİNDE, YAPTIKLARI ÇALIŞMALARLA İLÇEDE BULUNAN PARK VE BAHÇELERİN DAHA DA GÜZELLEŞMESİNE KATKIDA BULUNAN BELEDİYENİN KADIN İŞÇİLERİ, GÖL ÜZERİNDE TEKNE TURUYLA ÖDÜLLENDİRİLDİ.

IHA

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, yaptıkları çalışmalarla ilçede bulunan park ve bahçelerin daha da güzelleşmesine katkıda bulunan belediyenin kadın işçileri, göl üzerinde tekne turuyla ödüllendirildi.
Geçtiğimiz günlerde Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü birimindeki çalışanları ziyaret eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, belediye personelinin çalışmalarından oldukça memnun olduğunu belirtti. Başkan Özaltun, bazı kadın işçilerin göl üzerinde bugüne kadar yat turuna katılmadığını öğrenince, kendilerini böyle bir gezi ile ödüllendirmenin sözünü verdi. Beyşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan kadın işçiler de, bugün çocuklarıyla birlikte kendileri için özel olarak düzenlenen göl gezisinde bir araya geldi.
Belediye Başkanı Murat Özaltun, yat üzerinde göl gezisi için bir araya geldiği personele yaptığı konuşmada, yeni süreçte 67 mahallesi olan geniş bir coğrafyaya ve yelpazeye hizmet vermeye başlayan Beyşehir Belediyesi’nin amacının burada yaşayan insanlara hizmet götürerek onları memnun ve mutlu etmek olduğunu söyledi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü biriminin de park, bahçeler ve diğer konularda vatandaşlara hizmet verdiğini ve önemli bir hizmeti yerine getirdiğini anlatan Özaltun, “Biz bu birimdeki personelimizin ne kadar cansiperane çalıştığını biliyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Biz bu arkadaşlarımızı hem ödüllendirmek, hem teşvik etmek, hem de onların moral ve motivasyonuna katkıda bulunmak amacıyla göl üzerinde bu geziyi tertip ettik. Halkımızın memnuniyeti ve mutluluğunun yanında personelimizin de mutluluğunun önemli olduğunu düşünüyoruz. Bugüne kadar Beyşehir Belediyesi’ne ve ilçemize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Siz yeter ki sahada böyle iyi çalışın, bizleri memnun edin, bizler de sizleri sonuna kadar memnun edelim. Bu tür sosyal faaliyetlerimiz sonuna kadar devam edecek” dedi.
Başkan Özaltun, geziye katılan kadınlardan Beyşehir ve gölünün bu güzelliklerini özellikle ilçe dışında olan yakın dost ve tanıdıklarına da anlatmalarını istediklerini de vurgulayarak, “Burada aslında, bu tür faaliyetlerle ilçemizin de tanıtımına katkılar sunduğumuzu düşünüyoruz. Biz, özellikle Beyşehirli olmayan ve ilçeye dışarıdan gelenleri bu tür tekne gezilerine dahil etmek istiyoruz. İstiyoruz ki, gittikleri yerlerde bu güzellikleri anlatsınlar, ilçemize daha çok ziyaretçi gelsin. Böylelikle ilçemize dışarıdan gelen misafir sayısını da artırmış oluyoruz” diye konuştu.
Belediyenin kadın çalışanları da Başkan Özaltun’a düzenlediği bu gezi nedeniyle teşekkür etti. Gezinti yatı, daha sonra göl üzerindeki tura çıktı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Beyşehir Belediyesi’nden Kadın İşçilere Tekne Gezisi Ödülü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Ekim 2015 tarihinde saat 12 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beyşehir Belediyesi’nden Kadın İşçilere Tekne Gezisi Ödülü haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

18 Aralık 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:10
 • Guneş
  07:54
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:26
 • Akşam
  17:41
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı