ANKARA HABERLERİ

Beypazarı’nda rafting hazırlığı

Hürriyet Haber
29.03.2016 - 15:45Son Güncelleme :

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, ilçede konaklama alanında yatırım yapmak isteyen herkese destek olacaklarını açıkladı.

Hürriyet Haber

Başkan Kaplan, Ankara'da denizel etki yaratbilecek tek ilçenin Beypazarı olduğunu ve bu konuda çalışmaları başlattığını belirterek, Sarıyar barajının ayağının Beypazarı'na uzandığını ve bu bölgede yapılacak çalışmalarla kum bir plaj yapılacağının müjdesini verdi. Kaplan şunları söyledi: 

DOĞA HARİKALARI

“Alternatif turizmde Beypazarı projesi ile doğa harikası kanyon ve göllerinde, rafting ve kano ile doğa ile buluşacak ziyaretçiler, ATV araçları ile Beypazarı doğasını yakından keşfedebilecek. Beypazarı Belediyesi Kayı Doğa Sporları Derneği’nin turizm yelpazesini genişletme konusundaki projeleri devam ediyor. Karagöl'de ilk etapta 24 bungalow ev kiralandı. Proje tamamlandığında Karagöl bir cazibe merkezi haline gelecek ve doğası ile insanımızın sağlığına katkı sağlayacak."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Beypazarı’nda rafting hazırlığı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 15 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beypazarı’nda rafting hazırlığı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı