Gündem Haberleri

  Beyonce gibi dans etmeye kalktı ve...

  Hürriyet Haber
  28.11.2009 - 16:54 | Son Güncelleme:

  Hiç şüphesiz pek çok kadın Beyonce gibi kıvrak olmayı arzular. Peki Beyonce gibi dans etmek ne kadar kolay? Bu sorunun cevabını İngiltere'nin prestijli gazetelerinden biri olan The Times'dan Caitlin Moran, ünlü yıldızın Single Ladies adlı parçası eşliğinde vermeye çalıştı. Nasıl mı?

  Caitlin Moran'dan 'Nasıl Beyonce gibi dans edilir' / Video

  Beyonce'den Single Ladies / Video

  Beyonce / Foto Galeri

  Amerikalı R&B şarkıcısı Beyonce'nin, "I Am... Sasha Fierce" adını taşıyan üçüncü stüdyo albümü için kaydettiği bir şarkı olan Single Ladies ekim 2008'de radyolarda çalınmaya başlamış, bir ay sonra da CD formatında piyasaya sürülmüştü. Şarkı, aynı yılın Aralık ayında ABD Billboard Hot 100 listesinin zirvesine ulaşarak, Beyonce'nin bu listede bir numara olan beşinci şarkısı olmuştu.

  Şarkının Jake Nava yönetmenliğinde çekilen klibi ise sanal alemde izlenme rekorları kırmıştı. Milyonlarca hayranı tarafından defalarca izlenen klip, pek çok eleştirmene göre son yılların en iyisi...

  Beyonce hemcinsleri için sözlerini yazdığı şarkının klibinde inanılmaz dans şovuyla göz dolduruyor. Beyonce'ye klipte iki de dansçı eşlik ediyor. Peki hiç Beyonce gibi nasıl dans edilebileceğini düşündünüz mü? Biri düşünmüş, uygulamaya geçmek için oldukça da çabalamış. Bakın ne hallere girmiş?

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı