İSTANBUL HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Beymen hisselerini halka açıyor

DHA
20.12.2017 - 09:27Son Güncelleme :

Beymen, hisselerinin yüzde 49’una kadarını halka açıyor.

DHA

Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları hisselerinin yüzde 49'una kadar olan bölümünü halka açmaya hazırlanıyor.

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuz tarafından şirketimizin finansal yapısının güçlendirilmesi, sürdürülebilir ve karlı büyümeye destek olacak bir bilanço yapısının kurulması amacıyla; yüzde 100 oranında paylarına sahip olduğumuz bağlı ortaklığımız Beymen Mağazacılık A.Ş.’nin 156.225.000,00 Türk Lirası olan mevcut sermayesinin yüzde 49’unu aşmayacak kısmının halka arz edilmesi için, piyasa koşulları çerçevesinde çalışmalara başlanmasına" karar verildiği belirtildi.

Açıklamaya göre, halka arzda satışa aracılık için yetkili kuruluşların belirlenmesi ve aracılık sözleşmesi imzalanması, halka arz tarihindeki piyasa koşulları değerlendirilerek birinci maddede yer alan yüzde 49’luk oranı aşmayacak şekilde halka arz oranının, pay fiyatı ve diğer şartların belirlenmesi, gerekli başvurular ve diğer yasal işlemlerin yerine getirilmesi konusunda Boyner Perakende Başkan Yardımcıları Mustafa Türkay Tatar, Nur Mehmet İnal, Elif Çapçı ve Serdar Sunay yetkilendirildiler.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Merkez haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Merkez ilinden Beymen hisselerini halka açıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Aralık 2017 tarihinde saat 09 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beymen hisselerini halka açıyor haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

16 Kasım 2018, Cuma
 • İmsak
  06:17
 • Guneş
  07:45
 • Öğle
  12:55
 • İkindi
  15:28
 • Akşam
  17:52
 • Yatsı
  19:15
Sayfa Başı