İSTANBUL HABERLERİ

Beylikdüzü'nde ihtiyaç sahibi ailelere yardım

DHA
26.04.2017 - 10:31Son Güncelleme :
DHA

İSTANBUL(DHA) BEYLİKDÜZÜ Belediyesi, Beylikdüzü El Ele Yaşam Derneği işbirliğiyle kurduğu Gıda Bankası’nda bu ay bin 227 ihtiyaç sahibi aileye yardımda bulundu.

Sosyal sorumluluk bilinciyle, alan elin veren eli görmediği yardımlaşmalarla vatandaşları buluşturan Beylikdüzü Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Beylikdüzü El Ele Yaşam Derneği ile birlikte yürütülen Gıda Bankası’nda her ay yüzlerce ailenin ihtiyacını gideriyor.Bağışçıların yardımlarıyla gıda, temizlik malzemesi, giyim yardımı, çocuklu ailelere süt ve çocuk bezi desteğinde bulunuluyor.

HER TÜRLÜ YARDIM VATANDAŞLARI BEKLİYOR

Son olarak yoğun bir gıda, temizlik malzemelerinin yanı sıra bu ay çanta, mont, giysi, ayakkabı bağışı alan Gıda Bankası bin 227 ailenin onlarca ihtiyacını karşıladı. Çocuklu olan 370 aileye de bebek bezi ve süt bağışı yapıldı. Müdürlük tarafından yapılan sosyal inceleme sonucu ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen aileler, düzenli olarak bankadan destek alabiliyorlar.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Beylikdüzü'nde ihtiyaç sahibi ailelere yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 10 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beylikdüzü'nde ihtiyaç sahibi ailelere yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı