İSTANBUL HABERLERİ

Beylikdüzü’nde Öğrencilerin Geleceğine Büyük Yatırım

IHA
14.09.2015 - 16:07Son Güncelleme :
IHA

Öğrencilerin eğitimine önemli katkılar sunan Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (BEYGEM) için kayıtlar başladı.
Beylikdüzü Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (BEYGEM), öğrencilerin eğitimine tam destek veriyor. TEOG, YGS, LYS ye hazırlık ve okul derslerine takviye etüt çalışmalarıyla öğrencilerin yanında olan BEYGEM’e ön kayıtlar 14-30 Eylül 2015 tarihleri arasında, kesin kayıtlar ise 1-10 Ekim arasında olacak. Başvurular, Kavaklı Kurs Merkezi ve Beylikdüzü Kültür Merkezi’ne yapılacak.
İlçedeki eğitim standardını yükseltmek, gençlerin eğitimine destek olmak amacıyla ortaöğretim, lise ve mezun öğrencilere yönelik eğitim verecek Gençlik Eğitim Merkezi’ni kuran Beylikdüzü Belediyesi, TEOG hazırlık, YGS-LYS Hazırlık, (mezun öğrenciler ve 12. Sınıflar ) okul derslerine takviye (6, 7, 9, 10 ve 11. Sınıflar) etüt çalışmaları şeklindeki destek programları ile gençleri geleceğe hazırlıyor. Ön kayıtların 14-30 Eylül arasında yapılacağı BEYGEM için kesin kayıt tarihi 1-10 Ekim 2015. Dersler ise hafta içi grubu için 12 Ekim’de, hafta sonu grubu için 17 Ekim’de belirlenen merkezlerde başlayacak.
KAYITLAR BAŞLADI
4 farklı merkezde verilmesi planlanan kurslar için ilk etapta, Kavaklı Kurs Merkezi ve Beylikdüzü Kültür Merkezinde eğitim verilecek olup, diğer kurs merkezlerinde gerekli düzenlemeler yapılarak kursların, en yakın zamanda faaliyete girmesi planlanıyor. Hafta içi ve hafta sonu gruplarında ve temel derslerde eğitim verilecek. Derslerde eğitim malzemeleri olarak, konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, konu kavrama testleri, deneme sınavları, ölçme ve değerlendirme kaynakları kullanılacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Beylikdüzü’nde Öğrencilerin Geleceğine Büyük Yatırım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Eylül 2015 tarihinde saat 16 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beylikdüzü’nde Öğrencilerin Geleceğine Büyük Yatırım haberi güncellenecektir.

  İSTANBUL YOL DURUMU
  İstanbul3 DERECE
  Yol durumu »
  İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   06:03
  • Guneş
   07:48
  • Öğle
   13:01
  • İkindi
   15:34
  • Akşam
   17:51
  • Yatsı
   19:25
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı