İSTANBUL HABERLERİ

Beylikdüzü Belediyesi’nden Kızılay’a bağış imkanı

DHA
30.03.2017 - 10:49Son Güncelleme :
DHA

İSTANBUL(DHA) BEYLİKDÜZÜ Belediyesi, hızla devam Cumhuriyet Bulvarı Yayalaştırma Projesi tamamlanana kadar Fatih Sultan Mehmet Camii’nin yanında bulunan otoparkın işletmesini Encümen kararıyla 4 aylık süre ile Kızılay’a verdi. Otoparktan elde edilen gelirler, Kızılay içindeki aş evi için de kullanılacak.

Cumhuriyet Bulvarı, Kent Merkezi ve Yaya Bulvarı ile Nikah Sarayı ve yeni Otopark projesinin çalışmaları hızla sürerken, Fatih Sultan Mehmet Camii yanındaki otopark alanı için bir tasarrufa giden Beylikdüzü Belediyesi, encümen kararı ile 4 ay süreyle otoparkın işletilmesi için Kızılay’a yetki verdi.

Otoparktan gelen gelirler Kızılay’a ve Kızılay içindeki aş evine aktarılmış olacak. Ayrıca Cuma günleri Saat 10.00 ile 16.00 arasında Cuma Namazı olması ve Ramazan Bayramı’nın 1. günü de bayram namazı sebebiyle vatandaşlardan otopark ücretinin alınmaması kararlaştırıldı.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Beylikdüzü Belediyesi’nden Kızılay’a bağış imkanı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2017 tarihinde saat 10 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beylikdüzü Belediyesi’nden Kızılay’a bağış imkanı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı