ADANA HABERLERİ MERKEZ HABERLERİ

Beyhan Demirtaş, 'Yön Veren Kadınlar Zirvesi'ne katıldı

DHA
14.05.2018 - 10:57Son Güncelleme :
DHA

ADANA,(DHA)- ADANA Valisi Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş; Ceyhan Kültür, Sanat ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği, 'Girişimde Topuk Sesleri' konulu ‘’Yön Veren Kadınlar Zirvesi’’ne katıldı.
Sheraton Otel’de düzenlenen etkinlikte konuşan Beyhan Demirtaş, toplumun temel taşı kadınları hayatın her alanında olduğu gibi iş dünyasında da etkin bir şekilde görmenin ülkemizin aydınlık yarınlarına önemli katkılar sunacağını belirtti. Bireysel ve toplumsal hayatta kilit bir rol üstlenen kadınlara yönelik istihdamı arttırma ve girişimci kadınların önünü açma hususlarında son dönemde devletin önemli çalışmalar gerçekleştirdiğine değinen Demirtaş,  "Ailenin en önemli temsilcisi ve koruyucusu olan kadınlarımızın kendi ayakları üzerinde durabilmesi, iş dünyasında daha çok yer alması, aile bütçesine katkı sağlayarak toplumsal hayatta ‘Ben de varım’ diyebilmesi için her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.Kadınların iş hayatındaki girişimcilik ruhlarını desteklemek amacıyla düzenlenen etkinlik, konuşmacı olarak katılan iş kadınlarının, deneyimlerini ve elde ettikleri başarıların ipuçlarını katılımcılarla paylaşması ile devam etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Merkez haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Merkez haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Beyhan Demirtaş, 'Yön Veren Kadınlar Zirvesi'ne katıldı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı