AYDIN HABERLERİ

Beyhan Başol, TOBB Genç Girişimciler Toplantısına Katıldı

IHA
25.02.2015 - 08:16Son Güncelleme :

AYDIN SANAYİ ODASI’NIN (AYSO) KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTTÜĞÜ TOBB AYDIN GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU BAŞKANI BEYHAN BAŞOL, 81 İLİN KATILDIĞI TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU VE TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER MÜŞTEREK TOPLANTISINA KATILDI

IHA

Aydın Sanayi Odası’nın (AYSO) koordinatörlüğünü yürüttüğü TOBB Aydın Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Beyhan Başol, 81 ilin katıldığı TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler müşterek toplantısına katıldı.
Müşterek toplantılardan sonra; İl İcra Kurulu Başkanlarının katılımı ile TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulunda yer alacak 7 Bölge Temsilcisi seçimleri yapıldı. Aydın Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Beyhan Başol Ege Bölgesi temsilcisi seçildi.
TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu’nda ülkemizdeki 7 bölge temsilcisi içinde tek kadın olan Başol, “Ege Bölgesi’ndeki İzmir, Denizli, Afyonkarahisar, Muğla, Uşak, Kütahya, Manisa İl İcra Kurulu Başkanlarına desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bölge temsilcileri içindeki tek kadın başkan olmaktan da onur duydum. Bundan iki hafta önce Aydın’ da yaptığımız tanışma toplantımızda bölgemizdeki tüm il başkanlarımızla birlikte bölgesel kalkınmanın hedeflendiği ve girişimciliğin il, bölge ve ülke ekonomisi için gelecekte ne kadar önemli olduğu konusunda farkındalık oluşturmak üzere ortak bölge projelerini gerçekleştirmek üzere kararlar almıştık. Bugün TOBB bünyesinde yaptığımız bu toplantılarda, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’ nun da her zaman söylediği gibi, TOBB Genç Girişimciler Kurullarının ne kadar önemli ve girişimcilik konusunda ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu bir kez daha görmüş olduk ve çok heyecanlandık. TOBB Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Sayın Ali Sabancı ve kurul üyelerinin ’ de desteği ile bölgemiz adına yürüteceğimiz projeleri en kısa sürede hayata geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Beyhan Başol, TOBB Genç Girişimciler Toplantısına Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 08 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beyhan Başol, TOBB Genç Girişimciler Toplantısına Katıldı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:25
 • Guneş
  08:08
 • Öğle
  13:13
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:29
Sayfa Başı