« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beyazı çok seviyorum çünkü biz temiziz

Bordo-mavili takımın tecrübeli hocası Şenol Güneş, yeni sezon formalarının tanıtımında imalı ifadeler kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR’un 2012-2013 sezon formaları tanıtıldı. Bordo mavililerin, Nike tarafından hazırlanan yeni formaları Sadri Şener Merkezi TS Club mağazasında görücüye çıktı. Tanıtıma yöneticiler, teknik heyet ve  futbolcular katıldı. Teknik direktör Şenol Güneş, formalarla ilgili “Bütün renkler çok güzel. En çok bordo maviyi seviyorum. Ama bu yıl özellikle beyazı çok seviyorum, çünkü biz temiziz” diyerek imalı konuştu.

Üç yeni forma

İç saha maçlarında giyilecek forma  bordo mavili renk kombinasyonunda tasarlandı. Beyaz bordo kombinasyonuyla tasarlanan dış saha formasının göğsünde “zafer işareti” yer alıyor. Koleksiyonun üçüncü forması ise Trabzonspor’un geçmişini sembolize eden bordo renkte tasarlanırken, formanın yaka ve kollarında mavi renk detayları dikkat çekiyor.

Aferin Soner böyle devam et

TRABZONSPOR, yeni sezon hazırlıklarını dün yaptığı kondisyon ağırlıklı antrenmanla sürdürdü. Taktik idmanında oyunu sık sık durduran ve futbolcularından kanatları kullanmalarını isteyen Şenol Güneş, başarılı paslar atan yeni transfer Soner Aydoğdu’ya da sık sık “Aferin Soner” diye moral verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz