BİTLİS HABERLERİ

BEÜ İle İş-kur Arasında İşbaşı Protokolü İmzalandı

IHA
16.09.2015 - 15:40Son Güncelleme :

BEÜ İLE İŞKUR ARASINDA İŞBAŞI PROTOKOLÜ İMZALANDI

IHA

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) ile Bitlis Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İş-Kur) arasında yükseköğretim öğrencilerine yönelik işbaşı eğitim programı için protokol imzalandı.
İş-Kur Bitlis İl Müdürü Alaattin Aslan ve BEÜ Genel Sekreteri Serdal Özbay arasında imzalanan protokolle, Türkiye İş Kurumu tarafından işsizlerin mesleki deneyimlerinin artırılmasına ve teorik bilgilerinin uygulama yapılarak geliştirilmesine yönelik uygulanan işbaşı eğitimi programlarından yükseköğretim öğrencilerinin de istenilen düzeyde yararlanması ve gerek zorunlu, gerekse isteğe bağlı stajlarını bu kapsamda gerçekleştirebilmeleri amaçlanıyor.
Yükseköğretim öğrencilerinin işbaşı eğitim programından yararlanmasına yönelik hizmetlerin yürütülmesinde kurumlar arasındaki işbirliğine ait usul ve esasları kapsayan protokolün imzalandığı tarihten itibaren iki yıl geçerlilik süresi bulunduğu belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden BEÜ İle İş-kur Arasında İşbaşı Protokolü İmzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BEÜ İle İş-kur Arasında İşbaşı Protokolü İmzalandı haberi güncellenecektir.

BİTLİS NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  05:30
 • Guneş
  07:15
 • Öğle
  12:18
 • İkindi
  14:45
 • Akşam
  17:00
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı