BİTLİS HABERLERİ

BEÜ’de Başarılı Akademisyen Ve Öğrenciler Ödüllendirildi

IHA
20.10.2015 - 15:02Son Güncelleme :

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİNDE BAŞARILI AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ.

IHA

Bitlis Eren Üniversitesi (BEÜ) teşvik yönergesi gereği, başarılı çalışmalarından dolayı takdir ve teşekkür belgesi almaya hak kazanan akademisyenler ve fakültelerde birinci tercihleriyle yerleşen öğrenciler için ödül töreni düzenlendi.
Rektörlük giriş katında yapılan törende 2014 yılındaki başarılı çalışmalarından dolayı akademisyenlere belgeleri ve fakültelere birinci tercihleriyle yerleşen öğrencilere YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç tarafından gönderilen kutlama belgesi takdim edildi. Takdir ve teşekkür belgesi alan bütün hocaları kutlayarak sözlerine başlayan Rektör Prof. Dr. Mahmut Doğru, uygulamanın önümüzdeki yılda devam edeceğini belirtti. Rektör Prof. Dr. Doğru; “Teşvik yönergemiz çerçevesinde yapılan değerlendirme sonucunda 8 hocamız takdir, 8 hocamızda teşekkür belgesi almaya hak kazanmıştır. Bildiğiniz gibi teşvik yönergesi iki türlü değerlendiriliyor. Birincisi takdir ve teşekkür değerlendirmesi ikincisi ise bunun maddi olarak karşılığının yapıldığı değerlendirme. Maddi destekler tamamen Eren Vakfı ve Eren Ailesi tarafından karşılanıyor. Ben burada Eren Holding Ailesi ve Vakfına bu katkılarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Diğer yandan fakültelerimize birincilikle gelen üç öğrencimiz var. Onlara da üniversitemizi tercih ettikleri için teşekkür ediyorum. Onlara vereceğimiz ödül YÖK Başkanımız adına olacaktır. Ödül kazanan tüm hocalarımız ve öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
Tören, hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından kokteylle sona erdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden BEÜ’de Başarılı Akademisyen Ve Öğrenciler Ödüllendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Ekim 2015 tarihinde saat 15 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BEÜ’de Başarılı Akademisyen Ve Öğrenciler Ödüllendirildi haberi güncellenecektir.

BİTLİS NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:28
 • Guneş
  07:12
 • Öğle
  12:16
 • İkindi
  14:44
 • Akşam
  16:59
 • Yatsı
  18:32
Sayfa Başı