Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beto Bucaspor'da

Bucaspor Kulübü Başkanı Şeref Üstündağ, Gaziantepspor'dan kiralamayı düşündükleri Andre Roberto Soares Da Silva'nın (Beto) yarın Antalya kampına katılacağını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Üstündağ, ikinci devre hazırlıklarına Antalya'da devam eden takımı bugün ziyaret ettiğini, teknik kadroyla da bir araya geldiklerini ve bir görüşme yaptıklarını söyledi. Gaziantepspor'dan kiralık olarak kadrolarına katmaya çalıştıkları Beto ile anlaştıklarını ifade eden Üstündağ, oyuncunun yarın Antalya kampına katılabileceğini kaydetti.

Üstündağ, eski öğrencileri Mehmet Batdal için Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile görüştüklerini belirterek, “Kendisi kararın Mehmet Batdal'a ait olduğunu söyledi. Mehmet Batdal bizim çocuğumuz, kendisi de bizden yana tercihini kullanacaktır” dedi.

Öte yandan Gaziantepsporlu Zurita için girişimlerini sürdüren Bucaspor'un denediği 2 Sırp oyuncunun bir süre daha kampta kalacağı öğrenildi. Sarı lacivertli ekipte daha önce kadro dışı bırakılan Dahmane'nin sözleşmesinin feshedilmesi için oyuncuyla anlaşıldığı, sözleşmenin cuma günü feshedileceği bildirildi.

Bu arada Bucaspor'un Antalya kampının daha önce açıklandığı gibi 10 Ocakta değil, 8 Ocakta sona ereceği belirtildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz