« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşşar Esad'dan Fenerbahçe'ye başarı dileği

Türkiye gelişi sırasında Fenerbahçe Kulübü'nü de dün ziyaret eden Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, sarı-lacivertli kulübe başarı dileğinde bulundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beşşar Esad'ın, Fenerbahçe'yi ziyaretinde kulüp defterine, gelişi anısına yazdığı yazı, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer aldı.

Beşşar Esad'ın, kulüp defterine yazdığı yazıda, “Kardeş Türkiye Cumhuriyeti'ni ziyaretim sırasında Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret etmek ve geçtiğimiz bahar mevsiminde Halep'i ziyaretinizden sonra yeniden burada görüşmekten mutluluk duymaktayım. Bu ziyaretim sırasında müşahede ettiklerim, Türkiye'nin, spor dahil olmak üzere, her alanda yaşadığı büyük kalkınmayı göstermektedir. Kulübünüze, yönetici ve oyuncu olarak başarılar temenni ederim. Türk halkı için ilerleme ve refah dilerim” görüşlerine yer verdiği bildirildi.

Öte yandan, geçtiğimiz ay içerisinde sarı-lacivertli kulübü ziyaret eden UEFA Başkanı Michel Platini'nin de ziyaret sonrası kulübe bir mesaj gönderdiği açıklandı.

Platini, mesajında, “Altyapının kalitesinden ve özellikle başkanının ve idarecilerinin nezaketinden çok etkilendim. Size çok iyi bir yıldönümü ve önümüzdeki 100 yıl için başarı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz