Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşok'tan rektöre teşekkür

Hacettepe Üniversitesi'nin deneyimli oyuncusu Hüseyin Beşok, Rektör Prof. Dr. Murat Tuncer'i ziyaret etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hacettepe Üniversitesi, Beko Basketbol Ligi’ne iyi bir giriş yapmak için çalışmalarını sürdürürken Rektör Prof. Dr. Murat Tuncer'in de desteğini görüyor.
 
 Ankara temsilcisinin Rektörü Prof. Dr. Murat Tuncer, hazırlıklar öncesinde yaşanan sorunlar için desteğini esirgemezken, oyuncu Hüseyin Beşok, kendisini ziyaret etti.

Hüseyin Beşok, Prof. Dr. Murat Tuncer'e kendilerine verdiği destek için teşekkür ederek, “Kariyerim boyunca oynadığım kulüpler içinde Hacettepe Üniversitesi’nin çok özel bir yeri var. Burada mutluyum. Kendimi buranın bir parçası olarak hissediyorum. Takımın başarısı için gereken fedakarlıkları yaparak zorlukların üstesinden geleceğiz” dedi.

Hacettepe Üniversitesi Rektörü Prof. Murat Tuncer, sporu ve basketbolu çok sevdiğini belirterek şunları söyledi; “Hüseyin Beşok gibi bir oyuncunun kendini Hacettepe'li olarak hissediyor olmasını çok önemli buluyorum. Hacettepe Üniversitesi’nin spora bakışı çok pozitif. Ben de sporu ve basketbolu seven biriyim. Kulübe sürdürülebilir kaynaklar sağlayarak bir daha son dönemde yaşanan türde zorlukların ortaya çıkmasını önlememiz gerekiyor” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler