« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'tan Yıldırım'a büyük tepki

Beşiktaş Yönetim Kurulu, dün Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın Rüştü Reçber'i suçlayıcı ve zan altında bırakan açıklamaları üzerine kulübün internet sitesinden bir açıklama yayınlamıştı.

İSTANBUL,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Siyah beyazlı yönetim, bugün de Akaretler'deki kulüp binasında bir araya geldi. Başkan Yıldırım Demirören'in katılmadığı toplantıda Rüştü Reçber yer aldı. Tecrübeli oyuncuyla yüz yüze görüşen siyah beyazlı yöneticiler, daha sonra bir açıklama hazırlayarak yine kulübün internet sitesinden yayınladı. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım, şampiyon olamamanın, maç sonrası yaşanan olayların kendi ruh hali üzerinde yarattığı travmatik etkiden kurtulamamış, sorumluluğu başkalarının üzerine atarak kendini aklama ve gündem değiştirme telaşı içerisine girmiştir. Bu ruh hali ile Kulüpler Birliği Başkanlığı'nı yapan Aziz Yıldırım, futbol camiasının haklarını adilane bir şekilde savunamayacağının işaretlerini vermiştir. Sadece "ben ve Fenerbahçe" merkezli ve diğer kulüpleri yok sayan bir anlayışın Türk Futbolu'na zarar vereceğini ve kendi camiasını dahi zor durumda bıraktığını görmekteyiz. Bu kompleksli yapının Kulüpler Birliği Başkanlığı makamını taşıyamadığını üzülerek izlemekteyiz. Kulübümüz bundan sonra Kulüpler Birliği toplantılarına başkanlık düzeyinde katılmayacaktır".


Bunları da Beğenebilirsiniz