Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'tan korkmuyoruz

UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında yarın Beşiktaş ile karşılaşacak Ukrayna'nın Dinamo Kiev ekibinin teknik direktörü Yuri Semin, Beşiktaş'tan çekinmediklerini söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Maçın oynanacağı Fiyapı İnönü Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Semin, Beşiktaş'ın iyi oyuncuları olduğunu ve iyi performans sergilediğini bildiklerini belirterek, "Ama bu bizi korkutmuyor. Bu tarz korkulara yenilirsek daha ileri gidemeyiz" dedi.

Beşiktaş maçından beraberlik almalarının kendileri için iyi sonuç olacağını vurgulayan Yuri Semin, "Yarınki maç için iyi hazırlandık. Daha önce oynadığımız hazırlık maçlarına benzemiyor. Daha zor olacak" şeklinde konuştu.

Beşiktaş ile kendi sahalarında oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarını Kiev'de gerçekleştirileceklerini kaydeden Ukraynalı teknik adam, "İyi hazırlanarak istediğimiz sonucu almak istiyoruz" derken, liglerinin tatilde olması ve 3 aydır maç yapmamalarının bir sıkıntı yaratıp yaratmayacağı sorusunu ise "Bu olağan bir durum. Bir aydır hazırlık yapıyoruz. Eksilerimizi artılarımızı yarın göreceğiz" diye yanıtladı.

Bu arada Semin, İstanbul'da Fenerbahçe ve Beşiktaş ile yaptıkları maçları unutmanın zor olduğunu, burada taraftar coşkusunun çok büyük olduğunu sözlerine ekledi.

Dinamo Kiev'in file bekçisi Olexandr Shovkovskiy ise İstanbul'daki maçların zorlu ve taraftar coşkusunun çok yoğun olduğunu belirtti

SON ÇALIŞMA YAPILDI

Öte yandan Ukrayna temsilcisi, Beşiktaş maçının hazırlıklarını akşam saatlerinde Fiyapı İnönü Stadı'nda yaptığı antrenmanla tamamladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz