İSTANBUL HABERLERİ

Beşiktaş'tan KAP'a Mario Gomez açıklaması

DHA
26.04.2017 - 12:39Son Güncelleme :
Beşiktaştan KAPa Mario Gomez açıklaması
DHA

Beşiktaş Mario Gomez'in Fiorentina'dan Wolfsburg'a transferi sonrası doğan kazanç ve hukuki hakları ile ilgili açıklama yaptı.

ALİ DANAŞ -İSTANBUL -(DHA) Fiorentina'nın bu transfer için kendilerine 525 bin Euro ödeyeceğinin bildirildiği ve hukuki sürecin devam ettiğinin belirtildiği açıklama şu şekilde:
''Mario Gomez 2016-17 sezonu başlangıcında Fiorentina Kulübünden Wolfsburg Kulübüne transfer olmuştur. Fiorentina Kulübü tarafından Şirketimize yapılan bildirimde, Wolfsburg Kulübü tarafından bu transfer nedeniyle kendilerine ödenecek toplam transfer bedelinin 1.050.000 Avro olduğu, bu kapsamda Şirketimizin bu bedel içinden 525.000 Avro'ya hak kazandığı bildirilmiştir.
Şirketimiz Yönetim Kurulu ve Hukuk Müşavirliğinin, Fiorentina Kulübü, Wolfsburg Kulübü, her iki Kulübün bağlı olduğu federasyonlar ve Ülke makamlarından temin edilen belgeleri inceleme süreci devam etmekte olup bundan sonraki Hukuki Sürecin devamında izlenecek adımları belirlenecek ve kamuoyu ile paylaşılacaktır.''
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Beşiktaş'tan KAP'a Mario Gomez açıklaması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 12 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Beşiktaş'tan KAP'a Mario Gomez açıklaması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı