Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'tan kadın ve çocuk taraftarlara teşekkür

Beşiktaş Kulübü, olumsuz hava şartlarına rağmen Ziraat Türkiye Kupası'nda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile yapılan maçta takımı destekleyen kadın ve çocuk taraftarlara teşekkür etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan teşekkür mesajında, kadın ve çocuk taraftarlara teşekkür edilirken, bundan sonraki maçlarda ceza alınmaması yönünde uyarılarda bulunuldu.

Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda 2-1 kazanarak tur atladıkları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı öncesinde, İstanbul'un en soğuk günlerinden birini yaşadığı belirtilen açıklamada, şöyle denildi:
“Yağmurun ve rüzgarın da yer yer kendisini gösterdiği bu olumsuz hava şartlarına rağmen, kadın ve çocuk taraftarlarımız tribünlerdeki yerini alarak siyah-beyazlılarımızı hiç susmamacasına karşılaşma boyunca destekledi. Olumsuz hava şartlarına rağmen karşılaşmayı izlemeye gelen, büyük bir özveri ile takımımızı destekleyen kadın ve çocuk taraftarlarımızla gurur duyuyor ve teşekkür ediyoruz. Bununla beraber bu durumun tekrarlanmasına gerek kalmayacak şekilde, taraftarlarımızın sağduyulu ve kötü tezahürat konusunda daha duyarlı davranmalarını ve daha çok hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler