« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'tan Fener'e duygusal pankart

Beşiktaş taraftarları dün akşam oynanan Eskişehirspor maçında açtıkları pankartla, geçtiğimiz Pazar günü Fenerbahçe-Ankaragücü karşılaşmasını izlemek üzere çıktıkları yolda hayatını kaybeden iki sarı-lacivertli taraftar için baş sağlığı diledi.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE TARAFTARLARI MAÇ YOLUNDA ÖLDÜ

Geçtiğimiz Pazar günü Fenerbahçe'nin Ankaragücü ile karşılaştığı maça gitmek üzere Manisa'dan İstanbul'a yola çıkan 38 yaşındaki Murat Dişçi ve kardeşi 33 yaşındaki Soner Dişçi, arıza yapan taraftar otobüsünden inip yol kenarında beklerken kargo kamyonunun çarpması sonucu hayatını kaybetmişti.

Dün akşam Eskişerspor karşılaşması için İnönü Stadı'nı dolduran taraftarlar yolda hayatını kaybeden iki Fenerbahçe taraftarını unutmadı ve açtıkları pankartla sarı-lacivertli camiaya başsağlığı mesajı diledi. Pankartta sarı-lacivert renklerle yazılmış "Duygular aynı renkler farklı başınız sağolsun" ifadelerine yer verildi.

Beşiktaştan Fenere duygusal pankart 

Bu pankart tribünlerde yaşanan ilk olay değil.  Daha önce de taraftarlar ezeli rakiplerine pankartlarla jest yapmışlardı. İşte o pankartlardan bazıları:

Beşiktaştan Fenere duygusal pankart 
Özhan Canaydın'ın vefatından sonra F.Bahçe tribünlerinde açılan pankart...

Beşiktaştan Fenere duygusal pankart 
Hayatını kaybeden G.Saray tribün lideri Alpaslan Dikmen için F.Bahçe tribünlerinde açılan pankart...


Bunları da Beğenebilirsiniz