« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'tan ayrılmıyorum

Beşiktaş Cola Turka'nın yıldız oyuncusu Allen Iverson, sağlık sorunları nedeniyle gittiği ABD'de siyah-beyazlı kulüpten ayrılacağı söylentilerine kesin bir dille cevap verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Cola Turka'nın yıldızı Allen Iverson'ın sağlık durumu belirsizliğini koruyor. Sağ bacağındaki ağrılardan şikayet eden Iverson'ın kemiğinde bir leke tespit edilmiş ve 35 yaşındaki basketbolcu ameliyat için ABD'nin yolunu tutmuştu.

Iverson'ın henüz bir operasyon geçirmediğini açıklayan menajer Gary Moore, biopsi öncesinde farklı uzmanların da görüşünü almak istedi. Önce Atlanta, sonra da Philadelphia'da farklı uzmanlara muayene olan yıldız basketbolcu, son olarak Alabama eyaletinde bir uzmanın görüşünü alacak.

Iverson, Beşiktaş'tan ayrılacağı yönündeki iddiaları da menajeri Gary Moore aracılığıyla net bir dille yalanladı. "Şu anda aklımda iki şey var. Birincisi Beşiktaş formasıyla bu sezonu tamamlamak, ikincisi de gelecek sezon yeniden NBA'e dönmek" diyen yıldız basketbolcu, bu yüzden sağlığıyla ilgili hassas bir konuda en doğru kararı vermek istediğini vurguladı.

Öte yandan Beşiktaş yönetimi, ameliyat olması durumunda en az iki ay takımdan uzak kalacak Allen Iverson'ın yerine oyun kurucu arayışlarını sürdürüyor. Son olarak Toronto Raptors forması giyen Sundiata Gaines'in Avrupa'ya gelmek istememesi üzerine siyah-beyazlılarda öne çıkan isim Oliver Lafayette. Bu sezon Partizan ile THY Euroleague'de mücadele eden 26 yaşındaki Lafayette ile anlaşma noktasına gelen Beşiktaş, Amerikalı yıldızdan olumsuz bir yanıt gelmesi halinde Hırvat oyun kurucu Rok Stipçeviç ile anlaşacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler