« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta yılbaşında transfer sürprizi var

Yaz döneminde stoper ve orta alana istediği takviyeyi yapamayan Beşiktaş, devre arasında iki önemli isimi transfer etmek için şimdiden çalışmalara başladı. Erdal Torunoğulları, “İsim vermiyorum ama dünya çapında iki futbolcu için çalışıyoruz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ, yaz döneminde gerçekleştiremediği stoper ve orta saha transferinden vazgeçmedi. Beşiktaş’ın dış transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, “Kimsenin alamaz, getiremez dediği Mario Gomez ve Quaresma gibi yıldızları getirdik. İsim vermiyorum ama bir o kadar dünya çapında iki önemli isim daha getirmek için çalışmalarımız sürüyor. Yeter ki Şenol Güneş hocamız bizden transfer istesin” diye konuştu.

VALDES KAPIDAN DÖNDÜ

VELi Kavlak ve Tolgay Arslan’ın sakatlanmasından sonra siyah beyazlı kulüp, uzun süre ön libero transferi yapmak için çalıştı. Transferin son dönemlerinde Güneş, kaleci ve stopere de alternatif isimler alınmasını istedi. Ama, transferin son saatlerine kadar çalışılsa da imza attırılamadı. Kaleci Victor Valdes, Obi Mikel ve Lucas Leiva gibi önemli isimler Kartal’ın kapısından döndü.


Bunları da Beğenebilirsiniz