Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beşiktaş'ta şok istifa

Beşiktaş Kulübü'nde olağan seçimli genel kurula 2 ay kala, asbaşkan Levent Erdoğan, görevinden istifa etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Levent Erdoğan yaptığı açıklamada, istifa dilekçesini bu sabah kulübe gönderdiğini söyledi. Erdoğan, bazı ilkeleri nedeniyle görevine devam etmesinin mümkün olmadığını belirterek, "Genel kurul dönemine girilmiş olması sebebiyle de görevimin devam etmesinin etik olarak uygun olmadığını düşünerek istifamı verdim" dedi.

Erdoğan, Ocak ayı sonunda yapılacak seçimle ilgili olarak da "Seçim döneminde ne şekilde ve kiminle hareket edeceğimi önümüzdeki günlerde yapacağım basın toplantısıyla açıklayacağım" diye konuştu.

Levent Erdoğan, siyah-beyazlı kulübe gönderdiği istifa dilekçesinde ise "Olağan seçimli genel kurul dönemine girilmiş bulunduğundan, yönetim kurulu üyesi olarak faaliyetime devam etmemin uygun olmayacağı düşüncesiyle Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ediyorum. Yönetim kurulu üyeliğinden istifamın kabulünü diler, saygılarımı arz ederim" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ: "LEVENT ERDOĞAN'A ESENLİKLER DİLERİZ"

Beşiktaş Kulübü, yönetim kurulu üyeliğinden istifa eden Levent Erdoğan'a bundan sonraki yaşantısında esenlikler diledi.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Yönetim kurulu üyemiz Levent Erdoğan bugün yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini kulübümüze bildirmiştir. Levent Erdoğan'a bundan sonraki yaşantısında esenlikler dileriz" ifadeleri kullanıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz